yapan ilk kişiyi takip edecem!
![Yapan Ilk Kişiyi Takip Edecem class=](https://tr-static.eodev.com/files/d13/69611ada43d513e9e7dbba98e3456b9e.jpg)
Cevap:
merhaba
şimdi 10 kg 30 ise
1 kg 3 TL ye alınır
3.3 kg 9 TL mal eder
10-9= 1 TL kar eder
50 :1= 50 satış yapmalı