Cevap :
Şimdi baktığımızda 1 kg ve 250 g arasında 4 kat var. (1000 g=1kg )
O zaman fiyat da 4 katına inecek.
40÷4=10 TL öder.
Başarılar"
Şimdi baktığımızda 1 kg ve 250 g arasında 4 kat var. (1000 g=1kg )
O zaman fiyat da 4 katına inecek.
40÷4=10 TL öder.
Başarılar"