👤

ACİL CEVAP İSTİYORUM ​

ACİL CEVAP İSTİYORUM class=

Cevap :

Cevap:

B

Adım adım açıklama:

1 kg patlıcan 4 lira ise 4 kg = 16 liradır

4kg patlıcan +3kg fasulye = 34 ise

3kg fasulye = 18 liradır

1 kg ise = 6 liradır

Kolay gelsin