👤

50 kg bulgur 200 TL'ye satılıyor. 1t bulgurun satışından ele geçen para kaç liradır?​

Cevap :

Cevap:

cevap:200÷50=4

Umarım yardımcı olmuşumdur

Cevap:

1000÷50=20

20×200=4000