👤

Okul kantininden paketi 2 liradan 2 paket bisküvi ve 5 TL'ye bir gözleme aldım. Kan- tine kaç lira öderim?​

Cevap :

Cevap:

SELAM༼ つ ◕‿◕ ༽つ

2+2=4

4+9=9

Adım adım açıklama:

iyi dersler

#brainly

Cevap:

9 lira

Adım adım açıklama:

2×2=4 5×1=5. 5+4=9