👤

bir market kilogramı 2 TL olan 80 kilogramı 5 TL olan 40 nohutu karıştırdı bu karışımın yeni fiyatı kaç lira olur​

Cevap :

Cevap:

18

Adım adım açıklama:

1kg×2=2

80÷5=16

16+2=18

Go Lesson: Diğer sorular