Go Lesson
👤
Gszehra57go
Gszehra57go
Matematik
Cevaplandı
4 kg elma 24 TL ise yarım kg elma kaç tl
Cevap :
Oyundelisi43go
Oyundelisi43go
Cevap:
24/4=6
6/2=3
www.oyundelisi.org
Adım adım açıklama:
Answer Link
TÜM CEVAPLARI GÖRÜNTÜLE ( 16+ )
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Go Lesson: Diğer sorular
7.Sınıf Son Leylek Metni Olayı Nedir
Lütfen Çözer Misiniz?!?!??
Nolur Çözümlü Olsun Puan Için Boş Yapmayın Boş Yapan Bildirilecek
Endles Derry.aspbsp..... Decis... Le Patienten In Om Sa 1....sadiginiz Yerde Üretilen Ürünlerin Dike Betiminye Viwani Hawana Lacno........ ...is Won Or Bu Neler
-2x-y+7 Sabit Terimi Yazarmısınız
Arkadaşlar Cevap Ne Sizce
Ege’nin X Tane Zeytin Vardır Zeynebin Zeytinlerin Ege Nin Zeytinlerinin Sayısının 2 Katından 7 Eksiktir Buna Göre Zeynep’in Zeytinlerinin Gösteren Cebirsel Ifa
X = 3y - 1 X - 2y = 4 Yukarıdaki Denklem Sisteminin Çözüm Kümesi- Ni Bulunuz.(işlem Yapılırsa Sevinirim)
Binot Yayınları Tyt Denemesi Cevap Anahtarını Atar Mısınız
1 Saatte 80 Kilometre Yol Giden Bir Araç Aynı Hızla 280 Kilometre Yolu Kaç Dakikada Alır ? Cevap Lütfen
Çamaşırların Kuruması Fiziksel Mi Kimyasal Mı
Hatim Mağazası Içinde Sistemi Kullanarak Reklam Panosu Yapacaktır Rakamlarda Kullanılan Her Parçanın Uzunluğu Cebirsel Ifade Olarak Ilk Santimetredir Buna Göre