Nergizbatihan1go Nergizbatihan1go Matematik Cevaplandı mehtap okul kermesinde kurabiye satmaktadır bir kutu kurabiye 2 tl 35 kuruş olduğuna göre 4 kutu kurabiye alan bir müşteri ne kadar ödeme yapmalıdır