👤

Çeyrek litrelik meyve sularından 4 tanesini 4 TL'ye alan Masal, 3 litre meyve suyu olsaydı kaç TL öderdi?
(Acil Bulunuz)!​


Cevap :

Cevap:

12 TL

Adım adım açıklama:

çözüm ektedir umarım anlaşılmıştır

Görseli göster Moonlightkbr