👤

Bir mağazada Tüm ürünlerde aynı kar oranı uygulanıyor bu mağazada maliyet fiyatı 200 TL olan bir ürün 250 TL'ye satıldığına göre maliyet fiyatı 80 TL olan bir ürün kaç TL'ye satılır 7.sınıf tam olarak atarmısınız​