👤

bunun cevabı açıklamalı olssunn:)​

Bunun Cevabı Açıklamalı Olssunn class=

Cevap :

Cevap:

Cevap B seçeneği çünkü

Adım adım açıklama:

her 2 kiloya 5 tl alınıyor ise 10/2 =5 ve 5*5 = 25 tl den cevap b seçeneğidir

Cevap:

? olan yere 20 geliyor çünkü örüntülü gidiyor. Fiyat bölümü 5 fazla artmış buna göre de cevap 20 A şıkkı oluyor

Go Lesson: Diğer sorular