👤

450 gr peynir 4 TL dir. Buna göre bu peynirin 2 kg 1 kaç TL dir?

İşlemli olsun!​


Cevap :

450gr=4tl

2kg=2000gr

2000/450=4,4!

4×4=16,2 filan büyük ihtimalle soruyu yanlış yazdın.

küsüratlı çıktı.

En iyi seçersen sevinirim.

iyi dersler ❤️