👤

açıklayıcı bir cevap alabilir miyim lütfen? ☺️(◍•ᴗ•◍)​

Açıklayıcı Bir Cevap Alabilir Miyim Lütfen ᴗ class=

Cevap :

Cevap:

35 ile 0,25 i çarp sonucu bulursun

Kdbckdbdkdbd

Kuru nane nin 1 kg fiyatı= 35 TL

Fatma hanım ın aldığı kuru nane= 0,25

0,25 35 in çeyreği anlamına geliyor.

çekirdeğini bulmak için 4 e bölüyoruz.

35:4= 8,75