açıklayıcı bir cevap alabilir miyim lütfen? ☺️(◍•ᴗ•◍)
![Açıklayıcı Bir Cevap Alabilir Miyim Lütfen ᴗ class=](https://tr-static.eodev.com/files/d12/b4e1236deb35c262585daa7be01d567d.jpg)
Kuru nane nin 1 kg fiyatı= 35 TL
Fatma hanım ın aldığı kuru nane= 0,25
0,25 35 in çeyreği anlamına geliyor.
çekirdeğini bulmak için 4 e bölüyoruz.
35:4= 8,75