👤

5 kilogramı 20 lira olan unun birim fiyatı (1kg) kaç liradır


Cevap :

Cevap:

20:5=4

Birim fiyatı 4 liradır

Cevap:

20÷5=4

Birim kesir 4 öyle biliyorum