Go Lesson
👤
GhosT05go
GhosT05go
Matematik
Cevaplandı
2,5 kg 6,25 tl olan limondan 4kg alan bir kişi kaç tl öder
Cevap :
Cakafatmasenago
Cakafatmasenago
Adım adım açıklama:
6.25 × 4 = 25
25 ÷ 2,5 = 10 TL öder
Answer Link
Schererazadego
Schererazadego
2,5 kilosu 6,25 TL ise kilosu 2,5 TLdir 4.2,5=10TL eder.En iyi seçersen sevinirim,iyi dersler!
Answer Link
TÜM CEVAPLARI GÖRÜNTÜLE ( 51+ )
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Go Lesson: Diğer sorular
Bir Sınıfta 26 Öğrenci Vardır Öğrenciler Sıralara 2 Şerli Oturtulursa Kaç Öğrenci Ayakta Kalır?
Arkadaşlar Lütfen Işlemli Yapın
Arkadaşlar Yardımcı Olursmusunuz
8 Sınıf Işleyen Zeka Biz Dün Olduk Siz Ne Zaman Olursunuz Cevaplar Bende Var
Acil Işlemli Cevap Lazımdır
3. Eşit Süre Sonunda Kaplardaki Suların Sıcaklık Değimi Ile 50 °C Sıcaklığa Ulaşması Için Geçen süreyi Ifade Eden Sütun Grafiklerini Çiziniz. Sıcaklık Değişimi(
ACİL ÇÖZEBİLİRMISINIZ LÜTFEN
2 Üzeri 6 Yaşındaki Dedenin Torunu, Dedenin 2 Üzeri -5 Katı Yaşındadır. Buna Göre, Dede Ve Torunun Yaşları Toplamını Bulunuz. Işlemli Bir Şekilde
Bütün Canlılar Yaşamı Boyunca Büyür Mü?detaylı Hir Şekilde Anlatır Mısınız Biraz Uzun Olursa Sevinirim(◍•ᴗ•◍)❤
8 Yarım Deste 4 Yarım Düzine Kalemin Çeyreği Kaç Kalemdir
Sevinç Yayınları 8.sınıf Aktif Kitap Fen Cevap Anahtarı Acill
Acil YAPIN Lütfen Boş Ve Işlemsiz Yapanı Raporluyorum