👤

Kukuli kilosu 8 TL olan muzlardan her gün 4 kilo yiyor kukuli 2 hafta muz yerse kaç TL para öder ​

Cevap :

Cevap:

8×4=32

32×14=448

Adım adım açıklama:

448... B▪︎A▪︎Ş▪︎A▪︎R▪︎I▪︎L▪︎A▪︎R

çözüm ekte

umarım yardımcı olmuşumdur

emeğinin karşılığı olarak en iyi seçersen sevinirim kolay gelsin

Görseli göster Hyper027