Svntaargo Svntaargo Matematik Cevaplandı Arkadaşlar çözebilir misiniz LALISAMarkete giderek peynir ve zeytin alan Zeynep Hanımın toplam miktarı 5 kg olan ürünler için 24 tl ödemiştir.Zeynep Hanım kilosu 6 tl olan peynirden 3kg aldığına göre 1 kg zeytinin fiyatını bulunuz